Редакційна політика Kukurudza

Як ми публікуємо гостьові матеріали?

Авторка статті:

Дар'я Грищенко

Editor-in-chief of Kukurudza website blog

30 Вересня 2023

2 хв. читання

Дякуємо за твою зацікавленість у публікації матеріалів у нашому блозі Kukurudza. Щоб узяти участь у спільному обміні інформацією та експертними знаннями, ознайомся з нашою редакційною політикою, яка допоможе тобі підготувати якісний контент, що відповідає нашим стандартам. Ми цінуємо твою участь та очікуємо на результативну співпрацю!

Тематика матеріалу:

  • Наш блог фокусується на темах, пов’язаних виключно з соціальними мережами. Ти можеш обрати будь-який з розділів: дослідження, кейси, дизайн, аналітика, контент-маркетинг, копірайтинг, ком’юніті-білдинг.
  • Заохочуємо статті, що включають практичні поради, кейси, аналізи трендів та інші матеріали, корисні для наших читачів, які цікавляться розвитком в галузі СММ та цифрового маркетингу.

Унікальність контенту:

Ми приймаємо лише унікальний контент, який не був опублікований раніше ніде в Інтернеті.
Відсутність плагіату та рерайтів з інших джерел обов’язкова. Ми не приймаємо статті, що мають унікальність менш як 90% за цим сервісом.

Якість та структура:

  • Статті повинні бути написані професійно та грамотно мовою. Але перевір, чи матеріал читається легко та зрозуміло. Рекомендована довжина статті — від 800 слів і більше.
  • Структура статті повинна включати вступ, основну частину та висновки. Розділіть текст на абзаци для кращої читабельності.

Факти та підтвердження:

Будь ласка, підтверджуй свої твердження реальними фактами та даними, надавай джерела та посилання на них.
Ми вітаємо використання відповідних ілюстрацій, графіків та скріншотів для посилення твоєї статті.

Хочеш отримувати 
найсвіжіші статті від нас?

Підпишись на чат-бот,  аби нічого не проґавити. Чесно-чесно, без води та спаму.

Підписатися

Посилання та авторство: 

  • Посилання на твій сайт або профіль у соціальних мережах може бути включене в текст статті. Також можемо додати посилання на профіль автора статті. 
  • Допускаються інші посилання в тексті, але вони повинні бути зв’язані з темою статті та відповідати нашим стандартам якості.

Редагування та сумісність:

  • Редакційний колектив може внести корективи до твоєї статті для вдосконалення її стилю та якості.  Будь ласка, дотримуйся наших рекомендацій та редагувань у майбутніх статтях.

Подача матеріалу: 

  • Перед надсиланням статті, зв’яжися з нашим редактором для узгодження теми та плану статті. 
  • Відправляй матеріал у форматі Google Docs з доступом до редагування та зображеннями у теці Google Drive. Додай своє фото та коротку біографію. 

Ми залишаємо за собою право відмовити у публікації матеріалу, який не відповідає нашим вимогам чи тематиці блогу. Дякуємо за розуміння та співпрацю!

Авторка статті:

Дар'я Грищенко

Editor-in-chief of Kukurudza website blog

Іноді потрібно покрутити ручку радіоприймача, щоб спіймати потрібну хвилю