SMM просування
by KUKURUDZA!

Ти тут — а отже знаєш, що соцмережі мають виконувати цілі та формувати адвокатів твого бренду. Ми теж. Але тільки знати мало, тому ми робимо усе від аудитів та консультацій до повного ведення.

SMM просування в Україні | СММ агенція | Просування в соцмережах | Kukurudza.Agency

Що ми робимо
для бізнесу

Ведення соціальних мереж

Ведемо соціальні мережі

Креативимо, розробляємо, постимо, втілюємо в життя. Перетворимо твій бренд на lovemark в Instagram, Facebook, Telegram, ТікТок та інших соцмережах.

Обираю
Консультації з SMM

Консультуємо

Якщо не знаєш, з чого почати та куди рухатися — почни з SMM-консалтингу. 
А ми — розберемо твою сторінку та дамо влучні рекомендації з просування.

Обираю
Стратегія SMM

Створюємо
стратегії

«У нас була якась тактика і ми її дотримувалися» — не працює. Розробимо маршрутну карту для розвитку бренду, що не дасть загубитись у вирі соцмереж.

Обираю
Брендинг для компаній

Робимо брендинг мрії

Створимо дизайн-систему, впізнаваний стиль, візуальний код бренду, брендбук та виведемо оформлення контенту на принципово новий рівень.

Обираю
SMM просування в Україні SMM просування в Україні

Наш підхід

(1)

Повністю занурюємося у твій бізнес

Все, що робиться поверхово — не робиться взагалі. Тому ми вивчаємо нішу та заходимо в проєкт підготовленими та обізнаними щодо підводних каменів.

(2)

Ставимо перед собою чіткі цілі

Ми працюємо за системою OKR — це допомагає побудувати дерево цілей від стратегічно рівня до кожного окремого працівника.

(3)

Бачимо ціль, не бачимо перешкод

Психологи кажуть, що щастя — це процес. Проте ми впевнені, що у бізнесі щастя — це результат та гроші.

(4)

Поєднуємо креатив, стратегію і детальну аналітику

За спиною кожного сильного креативника стоїть мудрий аналітик. Перш ніж створювати маркетинговий меджик, ми занурюємося в аналіз.

(5)

Беремо орієнтир не тривалу співпрацю

Клієнти стають нашими друзями, тому ми не втрачаємо інтерес до проєкту після оплати та договору

Заповнити бриф

Як будемо
працювати?

Як будемо працювати Kukurudza Agecy Як будемо працювати Kukurudza Agecy

(1)

Перший дотик

  • Заповнюєш бриф (це дуже важливо!)
  • Спілкуєшся з акаунт-менеджером, 
аби ми краще виконали твій запит

(2)

Погоджуємо деталі

  • Отримуєш комерційну пропозицію з планом дій
  • Разом погоджуємо всі паперові питання

(3)

Здається, почалось!

  • Доєднуєшся до чату з командою
  • Ми презентуємо результати роботи та план дій

(4)

До роботи!

  • Втілюємо плани у життя
  • Наприкінці місяця збираємось на мітинг, ми звітуємо та аналізуємо результати

Тому ми Ми працюємо з

А тут ми вже відповіли
на твої питання

01

Яка вартість послуг?

Ми розраховуємо вартість індивідуально під кожен проєкт, бо на це впливає багато факторів. Наприклад, час співпраці, наша залученість, ніша тощо. Залиш заявку, щоб дізнатися вартість.

02

Чи працюєте ви за передплатою?

Так, ми працюємо за 100% передплатою.

03

Чи можете ви допомогти з просуванням власного бренду?

Так, ми просуваємо особисті бренди!

04

Чи підписуєте ви договори?

Так, все за договором. Всі платежі здійснюються офіційно, адже ми топимо за чесну оплату праці та підтримку держави податками.

05

Чи можу я замовити у вас послуги таргетингу?

Ми не беремо проєкти тільки на таргетовану рекламу. Ми точно знаємо, що жодна реклама не спрацює, якщо не працює комплекс: стратегія, сервіс, контент тощо. Тому ми беремо на себе таргет, коли займаємося цілісним просуванням бренду в соцмережах.

06

З просуванням в яких соцмережах ви можете допомогти?

Ми експерти з просування в Instagram, Facebook, TikTok. Але допоможемо бізнесу з будь-якими соцмережами — лиш дай знати.

Залишились питання? Тоді гайда заповнювати бриф і ми з тобою зв'яжемось, щоб обговорити їх!

Це безкоштовно та не зобов'язує купувати послуги

Заповнити бриф

СММ агенція, що запаковує
та вкладає сенси

Професійне просування соцмереж під ключ

У тебе є акаунти в соціальних мережах, але ти досі не знаєш, що таке smm просування? Кожна smm агенція в Україні ставить високу ціну та не показує жодних результатів? Тоді наше smm агенство змінить твою думку про Social Media Marketing!

Гайда розбиратись, які послуги ми пропонуємо, скільки це коштує та як ми працюємо.

Наші смм послуги

Ми працюємо з особистими блогами та брендами, українськими та закордонними. Та маємо спектр послуг, про який зараз розкажемо.

Кукурудза налаштовує таргетовану рекламу, розвиває Facebook, Instagram тощо, пише тексти, створює креативи, stories, пости, займається оформленням профілів та розписує повний план розвитку. Також маємо послугу ведення під ключ, де ми прописуємо повну стратегію для розкриття брендів. Також ми робимо прожарки та аудити брендів, щоб визначити їх запити та точки зросту.

До речі, не потрібно стояти в довгій черзі, як в продуктовому магазині або банку, щоб отримати консультацію чи розпочати співпрацю. На сайті в онлайн форматі можна замовити послуги агенції для ведення профілів. Наша команда доведе, що смм маркетинг на сьогодні є інструментом номер один для розвитку компанії та залучення нової аудиторії.

Послуги smm ціна

І якщо після того, як ти вже знаєш вартість просування в соціальних мережах і ціни на послуги смм спеціаліста, думаєш, що справжні професіонали ставлять лише дуже високу плату, то поспішаємо розвіяти цей міф. Тут і ховається перевага роботи з агенством, а не окремим сммником. 

Бо ми виконуємо свою роботу на совість, але не за всі гроші світу. Наша компанія пропонує середній прайс на ринку, тому вартість тебе приємно здивує.

До тепер наше smm агенство просувало та просуває такі бренди: Калуш Orchestra на Євробаченні спільно з музичним лейблом Enko, Acer та Predator Ukraine, TM by ME, NATUREAL, БАЗА, Свій.Док тощо. Кожна співпраця має для нас свою цінність, бо ми не просто просуваємо профілі, а пишемо для компаній саме їхню історію, яка не схожа на жодну іншу. Тому Кукурудза не переказує, а творить нові смисли та друкує розділи на чистому аркуші.

Маркетинг в соціальних мережах

Нині соціальні мережі є важливою складовою в створенні успішної маркетингової стратегії.  Якщо правильно використовувати цей інструмент, то можна отримати разючі результати, а Kukurudza знає про smm усе. Тому ми хочемо довести й тобі, що за допомогою просування в соцмережах ти не тільки розкриєш свій бренд, а й залучиш ще більше покупців та клієнтів.

Ми будемо раді стати частинкою твого бренду, бо розкрутка в соціальних мережах —  це справді те, від чого в нас горять очі та душа. Розкрий свій продукт й залучи ще більше підписників та клієнтів. А смм агенція Кукурудза з радістю тобі в цьому допоможе. Залишай дані й ми зовсім скоро зв’яжемось, щоб обговорити усі деталі. Дозволь засяяти своєму бренду новими барвами, бо не просто залучаємо, а вкладаємо справжні сенси в кожну продукцію.