Розробка
брендингу

Хочеш, щоб дизайн твого бренду запам’ятовувався з першого погляду? Щоб не старенькі шаблони, а наповнений сенсом віжуал? Це до нас. Ми створимо візуальний код для твого бренду, впізнаваний стиль, брендбук та виведемо оформлення контенту на новий рівень.

Створення бренду під ключ | SMM Брендинг, розробка логотипу, дизайн | Kukurudza.Agency Створення бренду під ключ | SMM Брендинг, розробка логотипу, дизайн | Kukurudza.Agency

Що робимо
з брендингу?

Аудит SMM

Шукаємо твій візуальний стиль

Ми визначимо фірмові шрифти та кольори, які чітко пропишемо в брендбуці. Тобі більше не потрібне буде мізкувати над тим, як поєднати 2 шрифти на одній stories.

Створюємо фірмові патерни та елементів

Створюємо фірмові патерни та елементів

Тепер у тебе будуть фірмові елементи та стікери, що візуально відображатимуть твій бренд.

SMM Консалтинг у форматі Q&A

Зашиваємо сенси в лого

Ми розробимо логотип, що відображає твій бренд та нестиме потужний сенсовий меседж.

Бренд стратегія SMM

Запакуємо соцмережі

Створимо адаптивну сітку в Instagram на 9 дописів, що наповнить твої соцмережі стилем та змістом. А також повністю запакуємо профіль у будь-якій мережі — від іконок highlights до обкладинок для FB та дописів у Linkedn.

Контентна стратегія SMM

Систематизуємо креатив

Наш дизайн — живий та рухливий. Його можна адаптувати під будь-які потреби. Для цього ми створюємо дизайн-систему зі всіма кольорами, шрифтами та їх поєднаннями, типографікою та фірмовими елементами. Так віжуалом легко користуватись та оновлювати шаблони.

Розробка брендингу SMM Розробка брендингу SMM

Як будемо
працювати?

Як будемо робити брендинг?

(1)

Перший дотик

  • Заповнюєш бриф (це дуже важливо!). Спілкуєшся з акаунт-менеджером, 
аби ми краще виконали твій запит

(2)

Погоджуємо деталі

  • Отримуєш комерційну пропозицію з наступним планом дій. Разом погоджуємо всі паперові питання

(3)

Здається, почалось!

  • Доєднуєшся до чату з командою, яка працюватиме над твоїм проєктом. Проводимо дизайн-сесію та починається магія.

(4)

Втілюємо плани у життя

  • Втілюємо плани у життя. Наприкінці місяця збираємось на мітинг, ми звітуємо та аналізуємо результати

Тому ми Ми працюємо з

А тут ми вже відповіли
на твої питання

01

Яка вартість послуг?

Ми розраховуємо вартість індивідуально для кожного проєкту, бо на це впливає багато факторів. Наприклад, час співпраці, наша залученість, ніша тощо. Тому залишай заявку, щоб дізнатися більше деталей.

02

Чи працюєте ви за передплатою?

Так, ми працюємо за 100% передплатою.

03

Чи можете ви допомогти з просуванням власного бренду?

Так, ще і як, ми просуваємо особисті бренди!

04

Чи підписуєте ви договори?

Так, все чітко за договором. Всі платежі проводяться офіційно, адже ми топимо за чесну оплату праці та підтримку держави податками.

05

Чи можу я замовити у вас послуги таргетингу?

Ми не беремо проєкти тільки на таргетовану рекламу. Просто жодна реклама не спрацює, якщо немає стратегії, підготовленої сторінки, контенту тощо. Тому ми беремо на себе таргет, коли займаємося цілісним просуванням бренду в соцмережах.

06

З просуванням в яких соцмережах ви можете допомогти?

Ми експерти з просування в Instagram, Facebook та TikTok. Але якщо виникає потреба, то допоможемо твоєму бізнесу просувати будь-які соцмережі. Тільки дай знати.

Залишились питання? Тоді гайда заповнювати бриф і ми з тобою зв'яжемось, щоб обговорити їх.

Це безкоштовно та не зобов'язує купувати послуги

Заповнити бриф

СММ Брендинг від Кукурудзи: запакуємо твій продукт

Ти хочеш відрізнятись від своїх конкурентів, але не знаєш як? Тебе турбує віжуальна складова бренду? Не знаєш, як правильно подати свій товар, щоб отримати залученість, впізнаваність та великі охоплення? Зараз відкриваємо всі таємниці, але це лише між нами!

«Стоп, а що таке SMM Брендинг?». SMM Брендинг це не складова, а основа бізнесу. Цей процес відповідає за створення унікального та впізнаваного стилю бренду в соц мережах. Він охоплює такі віжуальні елементи профілю, як емблеми, шрифти, кольори, відтінки, а також тон спілкування з аудиторією в різних соціальних мережах.

«Для чого потрібен смм Брендинг, я ж можу зробити все самотужки?». Цей інструмент допомагає виділитись компаніям та створити емоційний зв’язок з аудиторією. До речі, такий підхід дозволяє збільшити впізнаваність, бо люди бачитимуть вже відомий стиль навіть тоді, коли вони не знають, що перед ними саме той бренд. Втім, лише правильно розроблене SMM брендування може створити потрібні асоціації в глядача та справді зацікавити чи привернути його увагу.

 

Розробка логотипу, який відображає сенси

Логотип —  обличчя бренду, тому має відображати характерні риси твоєї компанії. Тому розробка лого дуже важливий момент в Social Media Marketing та на нього потрібно звернути увагу. Зокрема, потрібно враховувати колір, форму, графічні елементи та інформацію, яка допоможе легко впізнати твою компанію серед інших.

Лого не обов’язково має бути складне чи наділене філософськими сенсами. Бо основне його завдання — забезпечити контакт зі споживачем й відображати саму компанію. Бо якщо ти продаєш дитячі іграшки, а логотип виконаний в чорних та похмурих тонах — він не відображає сам бренд і наврядчи запам’ятається. 

«А скільки коштує розробка логотипу?».  На вартість впливає багато деталей. Тому залишай заявку у нас на сайті та ми скоро із тобою зв’яжемось, щоб обговорити цілі, деталі та побажання. Тоді й зорієнтуємо в ціні та скажемо час розробки. 

 

Шрифти для логотипу

«Та я просто в канві зроблю. То хіба важко?». Насправді шрифти для логотипів дуже важливі, бо розробка фірмових шрифтів допомагає передати настрій компанії та створити індивідуальний стиль. До прикладу, писані букви сприйматимуться зовсім інакше, аніж писані із гострими кінцівками.

А коли тебе цікавить вартість розробки логотипу в Києві чи інших містах України, то можеш замовити послугу онлайн у нас на сайті й ми зв’яжемось із тобою, щоб обговоримо всі деталі, щоб якнайкраще розкрити твій товар.

SMM айдентика

«Стоп, а що це взагалі таке?». Не лякайся складної назви, бо розробка шрифтів, емблеми, кольори, відтінки — усе частина айдентики. Вона також включає тон комунікації та інші аспекти, які роблять твою фірму більш впізнаваною. До речі, якщо ти замовник, то ціна SMM Брендингу приємно здивує.

Якщо твоя ціль розвивати впізнаваність, то візуал — фундамент для побудови успішної кампанії. Кажуть, зустрічають по одежі, а проводжають по розуму. І це прислів’я має глибокий зміст. Навіть на найкращий продукт не звернуть увагу, якщо він не привабливо запакований. Тому айдентика — не просто набір інструментів, а лице та позиціювання кожної компанії. 

Можливо, послуги з SMM Брендингу наділять твій бренд новими поглядами та сенсами? Дозволь розфарбувати свій продукт яскравими відтінками та кольорами.