Розробка
SMM-стратегії

Хочеш досягти успіху в просуванні бренду, та не знаєш, з чого розпочати? Ми розробимо стратегію, що розставить основні точки на мапі просування твого бізнесу. Вона підсвітить твої сильні сторони та шляхи, як їх розкрити.

СММ стратегія для вашого бізнесу від Kukurudza Agency SMM стратегія для вашого бізнесу від Kukurudza Agency

Які стратегії
ми робимо?

Бренд стратегія SMM

Бренд-стратегія

Ця стратегія змінить твій підхід до бізнесу. Ти заново познайомишся зі своїм брендом, а твоя аудиторія закохається у нього. Бо ми пропрацюємо твоє позиціювання, розберемо, яка аудиторія тобі потрібна, накидаємо сильні концепти для просування, проаналізуємо метафори та сенси твого бренду.

Хто твій бренд? Чим він унікальний? Ти отримаєш відповіді на ці питання.

SMM Консалтинг у форматі Q&A

Комунікаційна стратегія

Проаналізуємо, що та як говорить твій бренд. Познайомимось з твоїми конкурентами та розкажемо все про них. Порекомендуємо архетип для твого бренду та розробимо TOV. Запропонуємо контентні механіки та інструменти для просування, дамо рекомендації з таргету. Оберемо блогерів для співпраці. І додамо мудборди та ідеї для оформлення профілю.

Контентна стратегія SMM

Контентна стратегія

Ми розпишемо все, що стосується контенту та наповнення сторінки: для цього проаналізуємо твоїх конкурентів, болі цільової аудиторії, TOV. Також надамо робочі механіки для ніші та рекомендації й контент-пропозиції з прикладами.

Розробка SMM-стратегії Розробка СММ-стратегії

Як будемо
працювати?

Як будемо робити СММ стратегію

(1)

Перший дотик

  • Заповнюєш бриф, це запорука крутого результату.
  • Спілкуєшся з акаунт-менеджером, щоб краще зрозуміти та вибудувати цілі.

(2)

Погоджуємо деталі

  • Отримуєш комерційну пропозицію з планом дій.
  • Ми разом погодимо всі паперові питання, тож щодо документації можеш не переживати.

(3)

Здається, почалось!

  • Ми зідзвонюємось з тобою, щоб уточнити деталі та краще законектитися.
  • Далі наша команда творить магію і презентує готове рішення, яке допоможе закохатись у твій продукт.

Тому ми Ми працюємо з

А тут ми вже відповіли
на твої питання

01

Яка вартість послуг?

Ми розраховуємо вартість індивідуально для кожного проєкту, бо на це впливає багато факторів. Наприклад, час співпраці, наша залученість, ніша тощо. Тому залишай заявку, щоб дізнатися більше деталей.

02

Чи працюєте ви за передплатою?

Так, ми працюємо за 100% передплатою.

03

Чи можете ви допомогти з просуванням власного бренду?

Так, ще і як, ми просуваємо особисті бренди!

04

Чи підпишемо ми договір?

Так, все чітко за договором. Всі платежі проводяться офіційно, адже ми топимо за чесну оплату праці та підтримку держави податками.

05

Чи можу я замовити у вас послуги таргетингу?

Ми не беремо проєкти тільки на таргетовану рекламу. Просто жодна реклама не спрацює, якщо немає стратегії, підготовленої сторінки, контенту тощо. Тому ми беремо на себе таргет, коли займаємося цілісним просуванням бренду в соцмережах.

06

З просуванням в яких соцмережах ви можете допомогти?

Ми експерти з просування в Instagram, Facebook та TikTok. Але якщо виникає потреба, то допоможемо твоєму бізнесу просувати будь-які соцмережі. Тільки дай знати.

07

На який період розробляється стратегія?

Ми розробляємо стратегію мінімум на 1 рік.

Залишились питання? Тоді гайда заповнювати бриф і ми з тобою зв'яжемось, щоб обговорити їх.

Це безкоштовно та не зобов'язує купувати послуги

Заповнити бриф

Від А до Я: smm стратегія
для твого бізнесу

Що таке успіх? Це момент, коли твої клієнти стають лідерами ринку і ви разом крокуєте до вершин. Але який є найперший крок в катакомбах соцмереж? Для початку нам потрібна смм стратегія, в якій будуть позначені головні точки на нашій мапі. А Кукурудза з радістю допоможе її скласти саме для твого продукту.

Навіщо потрібна смм стратегія?

Дуже важливо ставити довгострокові цілі та плани розвитку, а для цього нам допоможе розробка SMM Стратегії. Наша команда спочатку досліджує компанію, аналізує цільову аудиторію та виділяє її потреби. Тому ми не тільки будуємо маршрут, а приходимо цей шлях разом із тобою.

Також до такого плану входить аналіз конкурентів, постановка основних завдань, чітка побудова форматів та рубрик, на які ділимо контент. Сюди ж входить KPI, тобто ключові показники ефективності, що дадуть змогу аналізувати наш прогрес роботи.

Смм стратегія у соціальних мережах є фундаментом, без якого важко уявити просування та бачити результати ведення.

Що таке стратегія smm?

Смм стратегія — це детальний план розвитку бренду, який допомагає прогнозувати та оцінювати ситуацію, яка є зараз чи може трапитись. Завдяки йому можна комплексно бачити наші цілі та крокувати вперед.

В Social Media Marketing важлива не тільки реклама чи контент, а ще взаємодія з аудиторією. Тому Kukurudza пропрацьовує TOV. Голос, яким говорить саме твій бренд, а також використовує методи, що сприяють зростанню акаунту та збільшенню аудиторії.

До речі, наша команда розуміє психологію споживача й вміє шукати правильний підхід, привертати їхню увагу чи викликати емоції. Бо нам важливі не лише числа, а зв’язок між брендом та споживачем.

Перед співпрацею ми обов’язково зв’язуємось із нашим клієнтом, щоб обговорити важливі моменти. Далі потрібно заповнити бриф, який буде ключовим документом, де прописуються основні дані та очікування від нашої співпраці. Тому можеш повірити, кожен проєкт для нас особливий та унікальний.

Скільки вартує розробка смм стратегії?

А якщо ти зараз гуглиш: «Скільки коштує розробка смм стратегії в Україні». І думаєш, що заплатиш за це всі гроші світу, то вартість SMM Стратегії тебе приємно здивує.

На нашому сайті ти онлайн зможеш сконтактувати з нами та замовити smm план, де Kukurudza розпише все від А до Я. Ціна залежить від типу послуги, складності та обсягу роботи, кількості акаунтів у соціальних мережах та формату контенту.

Кукурудза залюбки стане частиною твого бренду та пройде цей медійний шлях разом із тобою. Тому можеш не думати: «Для чого потрібна SMM Стратегія», — бо ми все зробимо за тебе. Дозволь засяяти своєму продукту з іншої сторони й наповнити його сенсами. Ми будемо раді стати частиною твого бренду.