#Кейси

Як залучити аудиторію на 452% потужніше через контент? Acer Ukraine x Kukurudza

Авторка статті:

Дарина Лоткова

Head of Kukurudza Agency

16 Січня 2024

12 хв. читання

В тебе є друг-айтівець, який розбирається в технічних штуках та пояснює людською мовою, чим той моноблок відрізняється від комп’ютера? Це ж саме можемо сказати про нашого головного героя!

Хто він такий?

Acer Україна — це бренд, що руйнує бар’єри між людьми та технологіями. І виробляє доступну та якісну комп’ютерну техніку та електроніку.

Початок героїчної історії

Бар’єри між людьми та технологіями Acer сміливо руйнував, але настав час долати перешкоди вже між контентом та залученням. Так 3 роки тому розпочалась наша співпраця, яка успішно триває й донині.

Наше завдання полягає в тому, щоб створювати контентні механіки на взаємодію та залучення. Бо одну і ту ж інформацію можна подати по-різному, тож контент від головного офісу Acer ми поєднуємо з нашими дописами в такому форматі, який залучатиме аудиторію.

Також маємо підсвітити та розкривати переваги бренду й збалансувати контент. Тому ми міксуємо інформаційну та експертну подачу з розважальним і трендовим форматом.

Але навіщо це треба? Як згадували, одну і ту ж історію можна розповісти в різних варіаціях й отримати зовсім інші результати. Так сталось і з Acer. Дописи від головного офісу не набирають такі залучення, як наші. 

Але яка різниця та чому так?

Порівняй статистику дописів від нас та від головного офісу. А секрет полягає в механіках розповіді, за допомогою яких наш контент в середньому набирає на 452% більше взаємодії, аніж прості інформаційні пости від головного офісу.

Особливість контенту

Наша аудиторія дуже і дуже широка: айтівці, фрилансери, студенти, техногіки та початківці, ті, хто не мислить себе без техніки, і хто користується нею лише для перегляду фільмів тощо. 

Тож, як ти розумієш, їхні зацікавлення геть відрізняються, бо хтось надає перевагу експертному контенту, а інші — більш лайтовому. Наші дописи мають бути як тригерними, так і цікавими й універсальними.

А чи можливо поєднати непоєднуване? Можна! Навіть треба. Тож ми заміксували контент в рівних пропорціях та дійшли до балансу, який маємо зараз.

Кульмінація: який контент залучить аудиторію в 452% сильніше?

  • Дописи на взаємодію у коментарях. Багато лайків, звичайно, круто, але саме така взаємодія не лише просуває дописи, а й збільшує згуртованість ком’юніті.

  • Інтерактиви. Всі люблять проходити тести та виконувати різні завдання, а це також збільшує взаємодію в коментарях.

  • Меми. Розважальний формат, який відгукується аудиторії. Тут багато й казати не треба.

  • Розіграші. Подарунки люблять всі. І не лише на новорічні свята та дні народження.

  • Інтеграція брендового контенту в розважальний. Тут про одну і ту ж інформацію, але в різних подачах. Бо ми продаємо не продукт, а його рішення.

  • Контент з блогером. Бо коли бренд має впізнаване обличчя — з ним хочеться взаємодіяти.

Розв’язка: наші результати

Коли ми знайдемо найбільшу користь в інформації та піднесемо її цікаво для аудиторії — отримаємо високі залучення та взаємодію аудиторії. Суть не в тому, щоб продати саме товар. А щоб вписати його в середовище та розкрити переваги, чим цей продукт буде корисний аудиторії. 

Підсумки: який секрет великих залучень?

Ми вже довго працюємо з Acer і на власному досвіді, зрозуміли: розповідати про продукт можна через різні типи контенту. Це не обов’язково мусять бути сухі технічні описи, і навіть їх можна оживити цікавими механіками, аби нікого не хилило подрімати.

Ми щодня тестуємо,  які формати працюють, а що навпаки, збирає менше залучення. Тож ми й далі продовжуємо тестувати, експериментувати та досліджувати нові механіки, якими будемо ділитися з тобою вже в нових кейсах.

Скоро зустрінемось!

Хочеш отримувати 
найсвіжіші статті від нас?

Підпишись на чат-бот,  аби нічого не проґавити. Чесно-чесно, без води та спаму.

Підписатися

Авторка статті:

Дарина Лоткова

Head of Kukurudza Agency

До кожного проєкту відносся так, наче він твій.

Дарина — одна із менторок на курсі з контент-маркетингу

Навчить аналізувати конкурентів та створювати круті стратегії.

45 уроків у записі

Від 0 до PRO просто про складне

Про контент який залучає та продає

Більше про курс