В тебе є друг-айтівець, який розбирається в технічних штуках та пояснює людською мовою, чим той моноблок відрізняється від комп’ютера? Це ж саме можемо сказати про нашого головного героя!
Хто він такий?
Acer Україна — це бренд, що руйнує бар’єри між людьми та технологіями. І виробляє доступну та якісну комп’ютерну техніку та електроніку.
Початок героїчної історії
Бар’єри між людьми та технологіями Acer сміливо руйнував, але настав час долати перешкоди вже між контентом та залученням. Так 3 роки тому розпочалась наша співпраця, яка успішно триває й донині.
Наше завдання полягає в тому, щоб створювати контентні механіки на взаємодію та залучення. Бо одну і ту ж інформацію можна подати по-різному, тож контент від головного офісу Acer ми поєднуємо з нашими дописами в такому форматі, який залучатиме аудиторію.
Також маємо підсвітити та розкривати переваги бренду й збалансувати контент. Тому ми міксуємо інформаційну та експертну подачу з розважальним і трендовим форматом.
Але навіщо це треба? Як згадували, одну і ту ж історію можна розповісти в різних варіаціях й отримати зовсім інші результати. Так сталось і з Acer. Дописи від головного офісу не набирають такі залучення, як наші.
Але яка різниця та чому так?
Порівняй статистику дописів від нас та від головного офісу. А секрет полягає в механіках розповіді, за допомогою яких наш контент в середньому набирає на 452% більше взаємодії, аніж прості інформаційні пости від головного офісу.
Особливість контенту
Наша аудиторія дуже і дуже широка: айтівці, фрилансери, студенти, техногіки та початківці, ті, хто не мислить себе без техніки, і хто користується нею лише для перегляду фільмів тощо.
Тож, як ти розумієш, їхні зацікавлення геть відрізняються, бо хтось надає перевагу експертному контенту, а інші — більш лайтовому. Наші дописи мають бути як тригерними, так і цікавими й універсальними.
А чи можливо поєднати непоєднуване? Можна! Навіть треба. Тож kukurudza заміксували контент в рівних пропорціях та дійшли до балансу, який маємо зараз.
Кульмінація: який контент залучить аудиторію в 452% сильніше?
- Дописи на взаємодію у коментарях. Багато лайків, звичайно, круто, але саме така взаємодія не лише просуває дописи, а й збільшує згуртованість ком’юніті.
- Інтерактиви. Всі люблять проходити тести та виконувати різні завдання, а це також збільшує взаємодію в коментарях.
- Меми. Розважальний формат, який відгукується аудиторії. Тут багато й казати не треба.
- Розіграші. Подарунки люблять всі. І не лише на новорічні свята та дні народження.
- Інтеграція брендового контенту в розважальний. Тут про одну і ту ж інформацію, але в різних подачах. Бо ми продаємо не продукт, а його рішення.
- Контент з блогером. Бо коли бренд має впізнаване обличчя — з ним хочеться взаємодіяти.
Розв’язка: наші результати
Коли ми знайдемо найбільшу користь в інформації та піднесемо її цікаво для аудиторії — отримаємо високі залучення та взаємодію аудиторії. Суть не в тому, щоб продати саме товар. А щоб вписати його в середовище та розкрити переваги, чим цей продукт буде корисний аудиторії.
Підсумки: який секрет великих залучень?
Ми вже довго працюємо з Acer і на власному досвіді, зрозуміли: розповідати про продукт можна через різні типи контенту. Це не обов’язково мусять бути сухі технічні описи, і навіть їх можна оживити цікавими механіками, аби нікого не хилило подрімати.
Ми щодня тестуємо, які формати працюють, а що навпаки, збирає менше залучення. Тож СММ агенція Kukurudza й далі продовжує тестувати, експериментувати та досліджувати нові механіки, якими будемо ділитися з тобою вже в нових кейсах.
Скоро зустрінемось!
Підпишись на наш Telegram-канал, аби нічого не проґавити.
Чесно-чесно, лише нові статті та корисний контент. Без води та спаму.
Підписатися